Game | Venue | Time | Field | Home Team | Score | | Away Team | Score | Flight |
821431 | Freeman Park | 08:00 AM | 1 | BHK2008BMaroon | | vs. | CC United - BU09 MAROON | | U9MaroonB Bracket |
821430 | Freeman Park | 08:00 AM | 2 | Tonka - Blue - Panner | | vs. | Waconia Socc - BU9 | | U9MaroonB Bracket |
821355 | Freeman Park | 08:30 AM | 3 | Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU10-1 | | vs. | U10G Green | | U10GoldG Bracket |
821419 | Freeman Park | 08:30 AM | 4 | Fargo Minions | | vs. | EPSC - BU09G - Stoke City | | U9GoldB Bracket |
821361 | Freeman Park | 08:30 AM | 5 | Mason City Ice | | vs. | GU10 RVE Green | | U10GoldG Bracket |
821286 | Freeman Park | 09:05 AM | 1 | Tonka - Red - Degel/Yanta | | vs. | Euro Football Club - 01 - GU09 | | U9GoldG Bracket |
821411 | Freeman Park | 09:05 AM | 2 | Delano Youth - BU09 | | vs. | Euro U9-2 Boys | | U9GoldB Bracket |
821344 | Freeman Park | 09:35 AM | 3 | Tonka - Blue - Udupa | | vs. | Shakopee U9 Girls Maroon | | U9MaroonG Bracket |
821457 | Freeman Park | 09:35 AM | 4 | Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU10 | | vs. | Fargo Bolts | | U10GoldB Bracket |
821405 | Freeman Park | 09:35 AM | 5 | ESC U9 Boys Gold A Taylor | | vs. | FUS09BGLD3 | | U9GoldB Bracket |
821404 | Freeman Park | 10:10 AM | 1 | U9B Green | | vs. | Tonka - 09 - Irwin/Knutson | | U9GoldB Bracket |
821441 | Freeman Park | 10:10 AM | 2 | BHK2007BGold4 | | vs. | CC United - BU10 GOLD 3 | | U10GoldB Bracket |
821436 | Freeman Park | 10:40 AM | 3 | Tonka - Blue - Cole/Larson | | vs. | Waconia Socce - BU09 | | U9MaroonB Bracket |
821437 | Freeman Park | 10:40 AM | 4 | Shakopee U9 Boys Maroon | | vs. | FUS09BMRN2 | | U9MaroonB Bracket |
821400 | Freeman Park | 10:40 AM | 5 | EPSC - GU10M - Orlando Pride | | vs. | ESC U10 Girls Maroon Colette | | U10MaroonG Bracket |
821447 | Freeman Park | 11:15 AM | 1 | CC United - BU10 GOLD 2 | | vs. | U10B Green | | U10GoldB Bracket |
821446 | Freeman Park | 11:15 AM | 2 | ESC U10 Boys Gold B Sullivan | | vs. | Tonka - Red - Seper | | U10GoldB Bracket |
821343 | Freeman Park | 11:45 AM | 3 | Tonka - Blue - Stewart/Tobin | | vs. | Prior Lake Soccer Club - 01 - GU09 | | U9MaroonG Bracket |
821433 | Freeman Park | 11:45 AM | 4 | CC United - BU09 MAROON | | vs. | Waconia Socc - BU9 | | U9MaroonB Bracket |
821351 | Freeman Park | 11:45 AM | 5 | GU09 REV Academy Black | | vs. | CC United - GU09 MAROON | | U9MaroonG Bracket |
821368 | Freeman Park | 12:20 PM | 1 | Tonka - Red - Puspoki | | vs. | FUS10GGLD4 | | U10GoldG Bracket |
821403 | Freeman Park | 12:20 PM | 2 | Tonka - Blue - Knutson/Sorley | | vs. | EAG GU10 Maroon Blue - Kempainen | | U10MaroonG Bracket |
821362 | Freeman Park | 12:50 PM | 3 | Tonka - Stanchfield | | vs. | Mason City Ice | | U10GoldG Bracket |
821413 | Freeman Park | 12:50 PM | 4 | Euro U9-2 Boys | | vs. | CC United - BU09 GOLD 1 | | U9GoldB Bracket |
821369 | Freeman Park | 12:50 PM | 5 | CMYSA - GU10 | | vs. | CC United - GU10 GOLD 1 | | U10GoldG Bracket |
821290 | Freeman Park | 01:25 PM | 1 | Tonka - 09 - Johnson/Nye | | vs. | RYSA U9 Gold | | U9GoldG Bracket |
821418 | Freeman Park | 01:25 PM | 2 | Tonka - Red - Przybilla/Hitchcock | | vs. | FUS09BGLD1 | | U9GoldB Bracket |
821401 | Freeman Park | 01:55 PM | 3 | Prior Lake Soccer Club - 01 - GU10 | | vs. | NW Kickers - GU10 - 01 Chindavong | | U10MaroonG Bracket |
821412 | Freeman Park | 01:55 PM | 4 | Tonka - 09 - Brakin/Stanchfield | | vs. | Delano Youth - BU09 | | U9GoldB Bracket |
821426 | Freeman Park | 01:55 PM | 5 | Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU09-2 | | vs. | Tonka - 09 - Williamsen | | U9GoldB Bracket |
821444 | Freeman Park | 02:30 PM | 1 | CC United - BU10 GOLD 3 | | vs. | Tonka-Red-Semersky-U10 | | U10GoldB Bracket |
821300 | Freeman Park | 02:30 PM | 2 | Euro Football Club - 01 - GU09 | | vs. | MapleBrook S - GU9 | | U9GoldG Bracket |
821356 | Freeman Park | 03:00 PM | 3 | Tonka - Red - Downin | | vs. | Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU10-1 | | U10GoldG Bracket |
821455 | Freeman Park | 03:00 PM | 4 | FUS10BGLD1 | | vs. | Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU10 | | U10GoldB Bracket |
821427 | Freeman Park | 03:00 PM | 5 | Tonka - Red - Allen | | vs. | EPSC - BU09G - Chelsea | | U9GoldB Bracket |
821454 | Freeman Park | 03:35 PM | 1 | Tonka - Red - Wolfe | | vs. | Fargo Bolts | | U10GoldB Bracket |
821357 | Freeman Park | 03:35 PM | 2 | U10G Green | | vs. | Minneapolis GU10 Gold 2 | | U10GoldG Bracket |
821346 | Freeman Park | 04:05 PM | 3 | GU09 REV Academy Black | | vs. | Tonka - Blue - Udupa | | U9MaroonG Bracket |
821406 | Freeman Park | 04:05 PM | 4 | Tonka - 09 - Irwin/Knutson | | vs. | ESC U9 Boys Gold A Taylor | | U9GoldB Bracket |
821407 | Freeman Park | 04:05 PM | 5 | FUS09BGLD3 | | vs. | U9B Green | | U9GoldB Bracket |
821432 | Freeman Park | 04:40 PM | 1 | BHK2008BMaroon | | vs. | Tonka - Blue - Panner | | U9MaroonB Bracket |
821347 | Freeman Park | 05:10 PM | 3 | Prior Lake Soccer Club - 01 - GU09 | | vs. | FUS09GMRN1 | | U9MaroonG Bracket |
821417 | Freeman Park | 05:10 PM | 4 | FUS09BGLD1 | | vs. | Fargo Minions | | U9GoldB Bracket |
821450 | Freeman Park | 05:10 PM | 5 | U10B Green | | vs. | Tonka - Red - Seper | | U10GoldB Bracket |
821438 | Freeman Park | 05:45 PM | 1 | Shakopee U9 Boys Maroon | | vs. | Tonka - Blue - Cole/Larson | | U9MaroonB Bracket |
821439 | Freeman Park | 05:45 PM | 2 | FUS09BMRN2 | | vs. | Waconia Socce - BU09 | | U9MaroonB Bracket |
821397 | Freeman Park | 06:15 PM | 3 | EPSC - GU10M - Orlando Pride | | vs. | EAG GU10 Maroon Blue - Kempainen | | U10MaroonG Bracket |
821398 | Freeman Park | 06:15 PM | 4 | ESC U10 Girls Maroon Colette | | vs. | NW Kickers - GU10 - 01 Chindavong | | U10MaroonG Bracket |
821402 | Freeman Park | 06:15 PM | 5 | NW Kickers - GU10 - 02 Kalla | | vs. | Tonka - Blue - Knutson/Sorley | | U10MaroonG Bracket |
821291 | Freeman Park | 06:50 PM | 1 | RYSA U9 Gold | | vs. | Tonka - 09 - Panner/Sommer | | U9GoldG Bracket |
821294 | Freeman Park | 06:50 PM | 2 | MapleBrook S - GU9 | | vs. | Tonka - 09 - Lewis | | U9GoldG Bracket |
821298 | Freeman Park | 07:20 PM | 3 | Tonka - Red - Salyards | | vs. | U9G Green | | U9GoldG Bracket |
821296 | Freeman Park | 07:20 PM | 4 | Tonka - Red - Degel/Yanta | | vs. | CMYSA - GU09 | | U9GoldG Bracket |
821451 | Freeman Park | 07:20 PM | 5 | ESC U10 Boys Gold B Sullivan | | vs. | CC United - BU10 GOLD 2 | | U10GoldB Bracket |
Game | Venue | Time | Field | Home Team | Score | | Away Team | Score | Flight |
821345 | Freeman Park | 08:00 AM | 1 | CC United - GU09 MAROON | | vs. | FUS09GMRN1 | | U9MaroonG Bracket |
821453 | Freeman Park | 08:00 AM | 2 | Fargo Bolts | | vs. | FUS10BGLD1 | | U10GoldB Bracket |
821442 | Freeman Park | 08:25 AM | 5 | Tonka-Red-Semersky-U10 | | vs. | BHK2007BGold4 | | U10GoldB Bracket |
821424 | Freeman Park | 08:30 AM | 3 | Tonka - 09 - Williamsen | | vs. | EPSC - BU09G - Chelsea | | U9GoldB Bracket |
821452 | Freeman Park | 08:30 AM | 4 | Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU10 | | vs. | Tonka - Red - Wolfe | | U10GoldB Bracket |
821415 | Freeman Park | 09:05 AM | 1 | CC United - BU09 GOLD 1 | | vs. | Delano Youth - BU09 | | U9GoldB Bracket |
821425 | Freeman Park | 09:05 AM | 2 | Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU09-2 | | vs. | Tonka - Red - Allen | | U9GoldB Bracket |
821408 | Freeman Park | 09:35 AM | 3 | FUS09BGLD3 | | vs. | Tonka - 09 - Irwin/Knutson | | U9GoldB Bracket |
821365 | Freeman Park | 09:35 AM | 4 | CC United - GU10 GOLD 2 | | vs. | Mason City Ice | | U10GoldG Bracket |
821370 | Freeman Park | 09:35 AM | 5 | CMYSA - GU10 | | vs. | Tonka - Red - Puspoki | | U10GoldG Bracket |
821348 | Freeman Park | 10:30 AM | 1 | Tonka - Blue - Udupa | | vs. | CC United - GU09 MAROON | | U9MaroonG Bracket |
821414 | Freeman Park | 10:30 AM | 2 | Euro U9-2 Boys | | vs. | Tonka - 09 - Brakin/Stanchfield | | U9GoldB Bracket |
821429 | Freeman Park | 10:40 AM | 3 | Waconia Socc - BU9 | | vs. | BHK2008BMaroon | | U9MaroonB Bracket |
821292 | Freeman Park | 10:40 AM | 4 | Tonka - Red - Salyards | | vs. | Euro Football Club - 01 - GU09 | | U9GoldG Bracket |
821299 | Freeman Park | 10:40 AM | 5 | Tonka - 09 - Lewis | | vs. | RYSA U9 Gold | | U9GoldG Bracket |
821293 | Freeman Park | 11:35 AM | 1 | Tonka - 09 - Johnson/Nye | | vs. | CMYSA - GU09 | | U9GoldG Bracket |
821409 | Freeman Park | 11:35 AM | 2 | U9B Green | | vs. | ESC U9 Boys Gold A Taylor | | U9GoldB Bracket |
821289 | Freeman Park | 11:45 AM | 3 | Tonka - 09 - Panner/Sommer | | vs. | MapleBrook S - GU9 | | U9GoldG Bracket |
821349 | Freeman Park | 11:45 AM | 4 | Tonka - Blue - Stewart/Tobin | | vs. | GU09 REV Academy Black | | U9MaroonG Bracket |
821420 | Freeman Park | 11:45 AM | 5 | Fargo Minions | | vs. | Tonka - Red - Przybilla/Hitchcock | | U9GoldB Bracket |
821448 | Freeman Park | 12:40 PM | 1 | Tonka - Red - Seper | | vs. | CC United - BU10 GOLD 2 | | U10GoldB Bracket |
821449 | Freeman Park | 12:40 PM | 2 | U10B Green | | vs. | ESC U10 Boys Gold B Sullivan | | U10GoldB Bracket |
821435 | Freeman Park | 12:50 PM | 3 | Waconia Socce - BU09 | | vs. | Shakopee U9 Boys Maroon | | U9MaroonB Bracket |
821295 | Freeman Park | 12:50 PM | 4 | U9G Green | | vs. | Tonka - Red - Degel/Yanta | | U9GoldG Bracket |
821353 | Freeman Park | 12:50 PM | 5 | Shakopee U9 Girls Maroon | | vs. | FUS09GMRN1 | | U9MaroonG Bracket |
821421 | Freeman Park | 01:45 PM | 1 | EPSC - BU09G - Stoke City | | vs. | FUS09BGLD1 | | U9GoldB Bracket |
821445 | Freeman Park | 01:45 PM | 2 | ESC U10 Boys Gold A Geak | | vs. | BHK2007BGold4 | | U10GoldB Bracket |
821359 | Freeman Park | 01:55 PM | 3 | Minneapolis GU10 Gold 2 | | vs. | Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU10-1 | | U10GoldG Bracket |
821364 | Freeman Park | 01:55 PM | 4 | GU10 RVE Green | | vs. | Tonka - Stanchfield | | U10GoldG Bracket |
821371 | Freeman Park | 01:55 PM | 5 | CC United - GU10 GOLD 1 | | vs. | FUS10GGLD4 | | U10GoldG Bracket |